قوانین و مقررات

به خانواده بازباکس خوش آمدید! از اینکه ما را انتخاب کرده‌اید بسیار خوشحالیم. این متن حقوق و مسئولیت‌های شما در زمان استفاده از سرویس‌های بازباکس را تعیین می‌کند. این سرویس‌ها شامل تمامی قابلیت‌های وب سایت و سایر خدمات ارائه شده توسط بازباکس می‌باشد.
به محض استفاده از هر یک از سرویس‌های بازباکس (حتی مشاهده وب سایت)، شما به صورت پیش‌فرض تمامی شرایط درج شده در این سندها را پذیرفته‌اید. در صورتی که شرایط استفاده را نمی‌پذیرید، اجازه استفاده از سرویس‌های ما را نخواهيد داشت. 
لطفا متن قرارداد زیر را مطالعه نماييد تا از قوانین و مقرارت بازباکس آگاهی کامل پیدا کنید:


۱.         کاربران، اسپانسرها  و کلیه ی طرفین بازباکس
به منظور استفاده از سرویس‌ها، شما باید یک حساب کاربری در بازباکس ایجاد کنید. قوانین حاکم بر حساب کاربری بازباکس به شرح ذیل می‌باشد:

۱.۱.      تنها افراد بالای ۱۸ سال می‌توانند در بازباکس حساب کاربری داشته باشند. در غیر این صورت شما باید تحت نظارت والدین یا ولیِ قانونی خود نسبت به استفاده از سرویس‌های بازباکس اقدام کنید.
۱.۲.      با ما صادق باشید! حساب کاربریتان را با اطلاعات واقعی خود ایجاد نمایید. استفاده از اطلاعات شخصی اشتباه، نامتعارف و یا استفاده از اطلاعات شخصی دیگران در بازباکس غيرمجاز ميباشد.
۱.۳.      نام کاربری شما در حقیقت شماره موبایلی می باشد که جهت ثبت نام و یا خرید وارد کرده اید و شما در قبال مالکیت و صحت شماره موبایل ذکر شده مسئولیت دارید. استفاده از الفاظ توهین آمیز، مبتذل و یا هر نامی که به نوعی مالکیت معنوی شخص حقیقی یا حقوقی را نقض کند، مجاز نیست.
۱.۴.      شما در قبال حساب کاربریتان مسئول هستید. فقط و فقط شما مسئول فعالیت‌های حساب کاربریتان هستید. اگر شما حساب کاربریتان را به طور مشترک با شخص دیگری استفاده می‌نمایید، شخصی که اطلاعات او در صورتحساب قرار دارد، مسئول آن حساب کاربری خواهد بود. مجموعه بازباکس هیچگونه دسترسی به رمز عبور شما نداشته و در نتیجه هیچگونه مسئولیتی نسبت به حساب کاربری شما نخواهد داشت.

۱.۵.      از کلمه عبور خود مراقبت کنید. همانطور که در قسمت قبل عنوان شد شما مسئول هر گونه فعالیت در حساب کاربریتان هستید. بنابراين لازم است که از کلمه عبور خود محافظت کنید و از انتخاب کلمات عبور آسان و قابل حدس پرهیز نماييد.
۱.۶.      روشن سازی روابط فی مابین. این قرارداد هیچگونه سازمان، مشارکت، سرمایه گذاری مشترک، اشتغال و یا هر رابطه مشترکی را بین شما و بازباکس ایجاد نمی‌کند.

1.7 هیچکدام از طرفین (بازباکس – مشتری و یا مشتری احتمالی،بازباکس - تامین کننده و یا تامین کننده احتمالی و در کل هر طرفی که با مجموعه بازباکس وارد مذاکره شده و یا خواهد شد) حق بازپخش و یا انتشار مذاکرات (چه به صورت صوتی و یا کتبی) را  به غیر و همچنین در شبکه های اجتماعی  نداشته و درصورت انجام آن، حق شکایت و درخواست پیگرد قانونی برای بازباکس محفوظ است.

1.8 استفاده از نام بازباکس و مؤسسان بازباکس (با افزودن پیشوند یا پسوند) با هدف ایجاد پیج، صفحات و یا هشتگ در شبکه های مجازی در جهت تخریب برند و نام این مجموعه پیگرد قانونی خواهد داشت.

1.9 هرگونه تهمت و یا استفاده از واژه های خارج از عرف و بی اساسی که بر علیه بازباکس و یا مؤسسان بازباکس  و همینطور همکاران بازباکس (تامین کنندگان، اسپانسرها و ...) در قالب کامنت در شبکه های اجتماعی  (چه بازباکس صاحب امتیاز آن باشد و یا نباشد) زده شود پیگرد قانونی خواهد داشت.

1.10.  قیمت فروش هر شماره از جعبه های بازباکس کاملا واضح (به تومان) و در هر نوبت ذکر شده است، در اینصورت عواقب هرگونه اشتباه در خواندن اعداد و ارقام کاملا به عهده خریدار می باشد و بازباکس هیچگونه مسئولیتی بابت برگرداندن وجه پرداختی شما نخواهد داشت.

 1.11 بازباکس هیچگونه مسئولیتی در قبال متون و یا مقاله هایی که در خبرگزاری ها (چه رسمی و یا غیر رسمی) منتشر شده باشد را به هیچ عنوان ندارد و طبیعتا حق شکایت و پیگرد قانونی را برای خود محفوظ می داند.
 

 1.12در صورتیکه هرگونه خبرگزاری اقدام به مصاحبه و یا انتشار گزارش (هر چند با رضایت موسسان بازباکس) نماید ولی مجوزهای رسمی از ادارات و وازرت خانه های مربوطه را نداشته باشد، بازباکس هیچگونه مسئولیتی نسبت به عواقب احتمالی نشر و یا پخش گزارش و مقالات مذکور را نخواهد داشت  و با باطل دانستن آن حق پیگرد قانونی بر علیه خبرگزاری مربوطه را  برای خود محفوظ می داند.

 
۲.         محتوای حساب شما
 
۲.۱.      پذیرش مسئولیت محتوای تولید شده. بطور قطع شما و فقط شما مالک محتوای تولید شده توسط خودتان هستید. به اين معنا که شما تمامی مسئولیت‌های ناشی از انتشار محتوا را می‌پذیرید و به هیچ عنوان حقوق فردی یا معنوی شخص ثالثی را نقض نمی‌کنید.
۲.۲.      مجوز استفاده از محتوای شما. با ارسال محتوا در هر یک از سرویس‌های بازباکس ، شما مجوز استفاده از آن را به بازباکس می‌دهید. ما هیچ ادعای مالکیتی بر محتوای شما نداریم اما از آن برای کمک به عملکرد و رشد شما در بازباکس استفاده خواهیم کرد. بدین ترتیب ما هیچ حقی را از شما نقض نمی‌کنیم و تنها به ترویج محتوای شما می‌پردازیم.
۲.۳.      مجوزی که شما به بازباکس می‌دهید.(این بند در تکمیل بند قبلی است) با ارسال محتوا در هر یک از سرویس‌های بازباکس ، شما مجوز غیر انحصاری، رایگان و غیر قابل فسخ برای نمایش، ویرایش، اصلاح، تکثیر، توزیع، ذخیره و آماده سازی آثار مشتق از مطالب خود را برای ترویج و تبلیغ بازباکس یا سایر سرویس‌ها به هر فرمت و قالبی در سرویس‌های بازباکس يا سایت‌های طرف قرارداد با بازباکس و یا رسانه‌های تبلیغاتی می‌دهید.
اگر محتوایی که شما مالک آن هستید یا حقی در آن دارید، بدون اجازه شما در یکی از سرویس‌های بازباکس منتشر شده و شما درخواست حذف آن را داريد، لطفا مراحل ذکر شده در سیاست مالکیت معنوی ما را دنبال کنید. اگر محتوای شما مالکیت معنوی شخص دیگری را نقض کند، در صورت دریافت اطلاعات دقیق و صحیح ، آن را حذف خواهيم نمود و به شما اطلاع می‌دهیم. 

۲.۵.      محتوای نامناسب یا گمراه کننده. شما اجازه انتشار محتویاتی که توهین آمیز، تهدید کننده، مبتذل و یا نقض کننده قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد را ندارید. همچنین اجازه انتشار محتواي گمراه کننده، جعلی و یا فریبنده را ندارید.


۳.         استفاده از خدمات ما
مجوز استفاده از خدمات. ما به شما برای استفاده از خدمات و سرویس‌های بازباکس ، مجوز محدود، غیر انحصاری، غیر قابل انتقال و قابل فسخ بر اساس شرایط و محدودیت‌های زیر اعطا می‌کنیم:
۳.۱.      از سرویس ما برای نقض قانون استفاده نکنید. شما متعهد می‌گردید تا در استفاده از سرویس‌های بازباکس هیچ قانونی را نقض ننمایید. تقلب نمی‌کنید، دزدی یا هر گونه جرمی در برابر بازباکس و دیگر کاربران بازباکس و سایت‌های طرف قرارداد انجام نمی‌دهید.
۳.۲.      صورتحسابتان را پرداخت کنید. شما مسئول پرداخت کلیه هزینه‌هایی که باید به بازباکس پرداخت کنید، هستید.. کلیه هزینه‌ها و نحوه پرداخت صورتحساب و مالیات در سند سیاست‌های هزینه‌ها و پرداخت‌ها درج شده است.

3.2.1    هر کدام از جعبه های بازباکس (باکس های بازباکس) با یک شماره و یا یک عنوان خاص مشخص شده اند، در نتیجه با هر تراکنش مالی، شما اقدام به خرید تنها یک عدد جعبه از سری جعبه های با یک شماره و یا نام خاص  نموده و تنها یک عدد جعبه بازباکس به شما اختصاص داده خواهد شد.
۳.۳.      ما را هک نکنید. شما متعهد می‌شوید که به هیچ عنوان تلاشی برای "‪crawl"،‪"scrape" یا "‪spider" کردن هر یک از صفحات وبسايت بازباکس نکنید یا با بهره‌گیری از مهندسی معکوس اقدامی برای به دست آوردن منبع كدهاي سایت انجام ندهید.
۳.۴.      تلاشی برای آسیب زدن به سیستم‌های ما نکنید. شما متعهد می‌شوید که هیچ تلاشی برای مداخله یا تخریب سیستم‌های ما انجام ندهید. بارگذاری ویروس یا سایر کدهای مخرب نيز شامل اين بند ميباشد

.۳.۵.      سیاست های علائم تجاری ما را دنبال کنید. نام " بازباکس " ، لوگو، علائم و سایر طرح‌هایی که ما برای ارتباطات سرويسهايمان استفاده می‌کنیم، کاملا اختصاصی است. در صورتی که می‌خواهید از آنها استفاده کنید باید بازباکس را مطلع فرماييد.
۳.۶.      ایده‌هایتان را به اشتراک بگذارید. ما از ایده‌ها و پیشنهادات شما استقبال می‌کنیم. آنها می‌توانند باعث پیشرفت خدمات ما شوند. شما با ارسال خواسته یا ناخواسته ایده‌هایتان برای ما، مجوز غیر انحصاری، غیر محرمانه، استفاده رایگان، غیر قابل فسخ و دائمی برای استفاده از آن را در هر قالب و شرایطی صادر می‌کنید.
۳.۷.      با ما آنلاین در تماس باشید. با استفاده از سرویس‌های بازباکس ،شما سند شرایط ارتباط الکترونیکی ما را می‌پذیرید که به ما اجازه ارسال اطلاعات به صورت الکترونیکی (در قالب ایمیل و ...) به جای نسخه‌های چاپی را می‌دهید و می‌پذیرید که تایید الکترونیکی مشابه امضای کاغذی این اسناد است.

8.3  بازباکس با هیچ شرکت یا شخصیت حقیقی و حقوقی دیگری جهت تبلیغ و یا ارائه خدمات خود، تحت هیچ عنوان همکاری و فعالیت نمیکند.

3.9 بازباکس جهت تبلیغ و یا ارائه خدمات خود، به هیچ عنوان با هیچ فرد/افرادی اعم از بازاریاب و یا واسطه همکاری نمی کند.

4. بازباکس به هیج عنوان با شرکت های بازاریابی هرمی همکاری نکرده، نمی کند و نخواهد کرد. و در صورتیکه تامین کننده و یا اسپانسر تحت عناوین مختلف (کارآفرین، تولید کننده، واردکننده و .....) با بازباکس آغاز به همکاری نماید اما بدون مطلع نمودن بازباکس، تحت پوشش و یا همکار هر گونه از شرکت های بازرایابی هرمی باشد، بازباکس سریعا قرارداد را به صورت یک طرفه فسخ نموده و بر علیه آن شخص و یا شرکت به مراجع قضایی شکایت خواهد کرد.


۴.         فسخ قرارداد
۴.۱.      فسخ قرارداد از طرف شما. قويّاً از اینکه همكاري با شما را از دست بدهیم ناخرسنديم اما شما می‌توانید در هر زمانی حساب کاربریتان را از طریق بخش تنظیمات ببندید. بستن حساب کاربری تاثیری روی مطالبی که قبلا ارسال کرده‌اید نمی‌گذارد. فراموش نکنید که قبل از بسته شدن حساب کاربری باید تمامی صورتحساب‌های خود را پرداخت نمایید.
۴.۲.      فسخ قرارداد از طرف ما. ما ممکن است حساب کاربری شما را در هر زمانی، به هر دلیلی و بدون اطلاع قبلی مسدود یا معلق کنیم. در صورت بروز این اتفاق، باید بدانید که شما هیچگونه حق قانونی یا قراردادی برای ادامه استفاده از خدمات ما (خرید، فروش و ...) نخواهید داشت. بازباکس ممکن است ارائه خدماتش را در هر زمان، به هر دلیل و به هر شخصی قطع نماید.
اگر شما حساب کاربریتان را مسدود کنید یا این اتفاق از سمت بازباکس روی دهد، ممکن است تمامی اطلاعاتی که در حساب کاربریتان داشتید(حتی محتواها) را از دست بدهید. 
ما ممکن است سرویس‌هایمان را قطع کنیم. بازباکس حق تغییر، تعلیق و یا قطع هر یک از سرویس‌هایش در هر زمان و به هر دلیلی را برای خود محفوظ می‌دارد. ما به هیچ عنوان مسئول تاثیر این تغییرات روی درآمد شما یا توانایی درآمدزایی شما از سرویس‌های بازباکس نخواهیم بود. 
این شرایط برای سرویس‌های مسدود شده نیز صدق می‌کند.


۵.         ضمانت‌ها و رفع مسئولیت‌ها
۵.۱. شما بازباکس را از هرگونه ادعای حقوقی (اعم از خرابی، ارائه اطلاعات اشتباه در مورد محصول و یا مواردی که باعث آسیب فیزیکی به کالا می‌شود) مربوط به کالاهای فروخته شده از طریق سرویس‌ها معاف می‌نمایید.
۵.۲.      محتوایی که به آن دسترسی دارید. بازباکس هیچ گونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربرانش در سرویس‌ها ندارد. ما در مقابل صحت، رعایت کردن کپی رایت، قانونی بودن و... مطالب منتشر شده توسط کاربران در کلیه سرویس‌ها مسئول نیستیم.
۵.۳.      افرادی که با آنها تعامل دارید. شما می‌توانید از سرویس‌های ما برای تعامل با اشخاص مختلف به صورت آنلاین یا غیر آنلاین استفاده کنید. اما از آنجاييكه که ما کاربرانمان رااز روي سليقه انتخاب نميكنيم هيچگونه مسئولیتی در قبال تعامل با دیگر کاربران نداريم. لطفا در تعاملات خود دقیق و محتاط باشید و ارتباطتان را درست شکل دهید. به خصوص اگر قرار است آن شخص را به صورت فردی و حضوری ملاقات کنید.

5.4 بازباکس هیچ عوایدی از فروش محصولات تأمین کنندگان یا اسپانسرهای بازباکس ،خارج از چهارچوب باکسهای دوره ای و بصورت جداگانه نخواهد داشت.

5.5 بازباکس متعهد است که تمامی محصولات دریافتی از تامین کنندگان یا اسپانسرها را در اختیار مشترکین قرار دهد و درصورتیکه تعدادی از محصولات ایشان مازاد بر مصرف باقی مانده باشد یا آنها را به تامین کنندگان یا اسپانسرها بازگرداند و یا در صورت توافق طرفین، تعداد باقی مانده را جهت استفاده در باکس های مشخص شده توسط بازباکس در آینده به متقاضیان ثبت نام در سایت و یا مشترکین سایت بازباکس ارسال نماید.

5.6 اگر به هردلیلی شما پس از ثبت سفارش از خرید خود پشیمان شده و درخواست عودت وجه پرداختی خود با بازباکس را بنامئید، بازباکس حق کامل رد درخواست شما را خواهد داشت.

5.7 شما با علم به اینکه از جزئیات و مشخصات محتویات جعبه ای که خریداری می کنید با خبرنیستید اقدام به خرید بازباکس می نمایید. بنابراین هرگونه عدم رضایت و درخواست عودت جعبه دریافتی از طرف بازباکس قابل قبول نبوده و رد میشود.


۶.         جبران خسارت
 

در صورتی که جعبه ی دریافتی شما دچار آسیب دیدگی کلی شده باشد و محتویات جعبه به طور کل قابل استفاده نباشند، بازباکس پس از بررسی و تایید صحت خسارت و مشاوره و تایید اداره پست طرف قرارداد، موظف به عودت وجه پرداختی به کاربر خواهد بود. توجه داشته باشید در صورتیکه پلمپ جعبه باز شده باشد، بازباکس مسئولیتی در عودت وجه پرداختی شما را نخواهد داشت.


۷.         بروز اختلاف با سایر کاربران
در صورتی که بین شما و دیگر کاربران سرویس‌ها یا سرویسی که توسط شخص ثالثی ایجاد شده، اختلافی روی دهد، پیشنهاد ما برقراری ارتباط مستقیم و حل مشکل پیش آمده از طریق گفتگوی مستقیم است.
سیستم رفع اختلافات. رد مسئولیت. بازباکس هیچ مسئولیتی در قبال احکام حقوقی یا جبران خسارت پیش آمده بین شما و سایر کاربران نخواهد داشت. 

۸.         بروز اختلاف با بازباکس


در صورتی که با بازباکس اختلاف نظر یا مشکلی دارید، آن را به ما منتقل کنید. ما امیدواریم که بتوانیم در زمینه رفع آن مشکل گام برداریم. در غیر این صورت قوانین زیر روی مناقشه حقوقی ما تاثیر می‌گذارند:
۸.۱.      قوانین حاکم. علاوه بر قوانین و شرایط درج شده در سندهای اعلام شده، کلیه قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران در این مجموعه حاکم و تاثیر گذار است. 
۸.۲.      حکمیت. در صورت بروز اختلاف یک مرجع منتخب طرفين به حکمیت می‌پردازد و در صورت عدم مصالحه، دادگاه‌های جمهوری اسلامی ایران مرجع قضاوت و رفع مشکل خواهند بود.


۹.         تغییر شرایط


ما ممکن است به صورت مداوم قوانین و شرایط را تغییر دهیم. چنانچه تغییر در نظر گرفته شده مهم باشد آن را با روش‌های زیر به اطلاع شما می‌رسانیم:
۹.۱.      اطلاع رسانی از طریق سرویس‌ها
۹.۲.      ارسال ایمیل یا پیام داخلی
بدین ترتیب شما می‌توانید تصمیم بگیرید که آیا مايل به همکاری با ما هستيد یا خیر. شما مسئول مطالعه این تغییرات و تصمیم گیری بر منطبق بودن یا نبودن آنها با آنچه مورد نظرشماست، هستید. ادامه استفاده از سرویس‌های ما به منزله قبول تغییرات اعمال شده بر قوانین و شرایط است.


۱۰.       اطلاعات تماس


در صورتی که هر گونه سوالی در زمینه قوانین و شرایط دارید لطفا با ‪info@baazbox.com نمایید.